Basisschool Sterrenpad 't Ven
Noordervaartlaan 45                              
5916 SR Venlo
Tel: 077-3511319

Mail directie: info.sterrenpad@fortior.nl
Mail beheerder website: mailto:coen.lichteveld2@fortior.nl

Onderwijsorganisatie Fortior
Huisadres: Wylrehofweg 11, 5912 PM Venlo
Postadres: Postbus 680,  5900 AR Venlo
Telefoon: 077-3210002

Email: info@fortior.nl
Website: www.fortior.nl
 

LEERKRACHTEN

Groep 1/2:


Mariëtte Lamers
mariette.lamers@fortior.nl


Groep 2/3:

Maartje In 't Zandt
maartje.intzandt@fortior.nl

Brenda Nijenhuis
brenda.nijenhuis@fortior.nl

 
Groep 4:

Wendy Beurskens
wendy.beurskens@fortior.nl

Marjolein Janssen zwangerschaps- en ouderschapsverlof van Wendy per 26-03-2019
marjolein.janssen@fortior.nl


Ingrid Hanegraaf
ingrid.hanegraaf@fortior.nl


Groep 5:

Renee Raedts
renee.raedts@fortior.nl 

Jori Beeren zwangerschap- en ouderschapsverlof van Renee per 22-10-2019
jori.beeren@fortior.nl


Coen Lichteveld
coen.lichteveld@fortior.nl

Groep 6:

Annelies Thomassen
annelies.thomassen@fortior.nl

Judit Schattefor
judit.schattefor@fortior.nl

Groep 7:

Winnie Geurts
winnie.geurts@fortior.nl

Groep 8:

Christel van Montfort
christel.vanmontfort@fortior.nl

Loes Cremers
loes.cremers@fortior.nl

Teamleider gr 1 t/m 8:

Kim Stikkelbroeck
kim.stikkelbroeck@fortior.nl

Directeur 
Boris Seuren
boris.seuren@fortior.nl


Management ondersteuning - Wim de Bruijn - wim.debruijn@fortior.nl
Onderwijsassistente - Saskia Derks - saskia.derks@fortior.nl
Administratief medewerkster - Yvonne Vercoulen - yvonne.vercoulen@fortior.nl
Conciërge - John Verhaegh - john.verhaegh@fortior.nl



 

U vindt ons hier: